Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Cisco GLC-LH-SMD-RF, SFP Transceiver, GbE LX/LH, MMF/SMF, 550m/10km, REFRESH

Přidat do oblíbenýchCisco GLC-LH-SMD-RF, SFP Transceiver, GbE LX/LH, MMF/SMF, 550m/10km, REFRESH
SFP Transceiver, GbE LX/LH, MMF/SMF, 550m/10km, REFRESH.

Kód produktu839453
Part numberGLC-LH-SMD-RF
EAN produktu882658546334
 
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobce:Cisco
Skladová dostupnost:skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Vaše cena bez DPH
4895.87 Kč
Vaše cena včetně DPH
5924 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

Cisco GLC-LH-SMD= Gigabit Ethernet LX SFP Transceiver REFRESH



Jedná se o produkt z programu REFRESH (-RF). V rámci tohoto programu jsou nabízena opravená zařízení, případně zařízení z kvartálových rotací.
REFRESH zařízení disponují stejnými funkcemi, podporou a zárukou, jako zařízení zcela nová.



1000BASE-LX/LH single-mode/multi-mode transceiver, dosah až 550m (MultiMode) resp. 10km (SingleMode)

Technické specifikace:































Provedení Single-mode fiber (SMF) / Multi-Mode fiber (MMF)
Kabeláž 1000BASE-LX/LH
Typ konektoru LC
Vlnová délka 1270 to 1355 nm
Rychlost přenosu 1 Gbps
Maximální vzdálenost 550m (MMF), 10 km (SMF)
Rozměry 13.4 x 8.5 x 55.7 mm
Hmotnost 75 g

Stránky produktu:
target="_blank">https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/gigabit-ethernet-gbic-sfp-modules/product_data_sheet0900aecd8033f885.html

Seznam kompatibility:
target="_blank">https://tmgmatrix.cisco.com/home

.
Typ příslušenství: Mini-GBIC (SFP) moduly
Aktuální cena produktu je5924Kč  s dph
Váš e-mail