Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Optická kabeláž

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, ST-ST, LS0H, 3m

Přidat do oblíbenýchDuplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, ST-ST, LS0H, 3m
Kabel podporuje připojení o rychlosti 100 Mb/s.

Kód produktu1045510
Part numberDPX-62-ST/ST-3
EAN produktu859120513942
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:LYNX CS
Skladová dostupnost:Na dotaz
Vaše cena bez DPH
163.64 Kč
Vaše cena včetně DPH
198 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, ST-ST, LS0H, 3m


Kabel podporuje připojení o rychlosti 100 Mb/s




















Technické informace
Kategorie: OM1
Optické vlákno: 62,5/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: ST-ST
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 3 m
b/s.
Typ vlákna: Multimode
Typ kabelu: Patch kabel
Typ konektoru: ST
Aktuální cena produktu je198Kč  s dph
Váš e-mail