Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Servery a zálohování
  3. Příslušenství k zálohovacím systémům

HP 3PAR 100m 50/125 (LC-LC) Fiber Cable

Novinka
Přidat do oblíbenýchHP 3PAR 100m 50/125 (LC-LC) Fiber Cable
HP 3PAR 100m 50/125 (LC-LC) Fiber Cable.

Kód produktu316066
Part numberQL268B
 
Záruka:36 Měsíc(ů)
Výrobce:Hewlett - Packard
Skladová dostupnost:Na dotaz
Vaše cena bez DPH
14066.94 Kč
Vaše cena včetně DPH
17021 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Hlídací pes
..
Aktuální cena produktu je17021Kč  s dph
Váš e-mail