Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. SFP Moduly

MikroTik Q+85MP01D optický modul, QSFP+, 40Gbps, multimode, 850nm, 150m

Novinka
Přidat do oblíbenýchMikroTik Q+85MP01D optický modul, QSFP+, 40Gbps, multimode, 850nm, 150m
QSFP+, 40Gbps, multimode, 850nm, 150m.

Kód produktu1017269
Part numberQ+85MP01D
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:MikroTik
Skladová dostupnost:Na dotaz
Vaše cena bez DPH
1183.47 Kč
Vaše cena včetně DPH
1432 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

Q+85MP01D optický modul, QSFP+




MikroTik Q+85MP01D je QSFP+ optický multi-mode modul s rychlostí 40 Gbps, vlnovou délkou 850 nm, maximálním dosahem 150m (OM4) a optickým konektorem MPO.




Užitečné odkazy:






.
Typ vlákna: Multimode
Aktuální cena produktu je1432Kč  s dph
Váš e-mail