Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Příslušenství k rozvaděčům

OEM Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 24xSC duplex

Novinka
Přidat do oblíbenýchOEM Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 24xSC duplex
OEM Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 24xSC duplex.

Kód produktu1030914
Part numberOPC-24SCDBK
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Lexi-NET
Skladová dostupnost:Na dotaz
Vaše cena bez DPH
57.85 Kč
Vaše cena včetně DPH
70 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 24xSC duplex



Spojky:



  • SC/SC single-mode duplex - najdete pod kódem 10101068 (PN: SC/SC DPX-SM)

  • SC/SC multi-mode duplex - najdete pod kódem 1045714 (PN: SC/SC DPX-MM)

  • záslepka SC duplex - najdete pod kódem 1030908 (PN: ZASLOPTSC-D)

.
Typ příslušenství: Optické vany, rozvaděče
Aktuální cena produktu je70Kč  s dph
Váš e-mail