Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Optická kabeláž

Optická spojka multimode duplex SC-SC, PC, OM4

Přidat do oblíbenýchOptická spojka multimode duplex SC-SC, PC, OM4
Konektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Multimode OM4</br></p>.

Kód produktu10101510
Part numberSC/SC DPX-MM OM4
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:LYNX CS
Skladová dostupnost:Na dotaz
Vaše cena bez DPH
28.93 Kč
Vaše cena včetně DPH
35 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

Duplexní spojka


Konektor: SC/SC

Broušení: PC

Typ vlákna: Multimode OM4

.
Typ vlákna: Multimode
Typ kabelu: Spojka
Typ konektoru: SC
Aktuální cena produktu je35Kč  s dph
Váš e-mail