Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Optická kabeláž

Optická kabeláž

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
NovinkaSkladem u dodavatele
Bezprašné ubrousky KIMTECH pro čištění optických vlákenBalení 280 ks.
131 Kč
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 10mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
303 Kč
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 15mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
380 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
150 Kč
Novinka
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 20mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
455 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 2mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
166 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 3mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
181 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 5mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
213 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 7mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
242 Kč
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 10mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
316 Kč
Novinka
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 15mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
395 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
149 Kč