Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW multirate SM 10km 1310nm LC Duplex DMI diagnostika HP kompatibilní J9151A OEM

Přidat do oblíbenýchSFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW multirate SM 10km 1310nm LC Duplex DMI diagnostika HP kompatibilní J9151A OEM
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Kód produktu702662
Part numberSFP-PLUS-LR10-HPE
 
Záruka:99 Doživotní
Výrobce:Hewlett - Packard
Skladová dostupnost:Na dotaz
Vaše cena bez DPH
863.64 Kč
Vaše cena včetně DPH
1045 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW multirate SM 10km 1310nm LC Duplex DMI diagnostika HP kompatibilní J9151A OEM.
Typ příslušenství: Rozšiřující moduly k aktivním prvkům
Aktuální cena produktu je1045Kč  s dph
Váš e-mail