Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Cisco GLC-SX-MMD-RF, SFP Transceiver, GbE SX, MMF, 1km, REFRESH

Přidat do oblíbenýchCisco GLC-SX-MMD-RF, SFP Transceiver, GbE SX, MMF, 1km, REFRESH
SFP Transceiver, GbE SX, MMF, 1km, REFRESH.

Kód produktu839415
Part numberGLC-SX-MMD-RF
EAN produktu882658546358
 
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobce:Cisco
Skladová dostupnost:skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Vaše cena bez DPH
2428.93 Kč
Vaše cena včetně DPH
2939 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

Cisco GLC-SX-MMD Gigabit Ethernet SX SFP Transceiver REFRESH



Jedná se o produkt z programu REFRESH (-RF). V rámci tohoto programu jsou nabízena opravená zařízení, případně zařízení z kvartálových rotací.
REFRESH zařízení disponují stejnými funkcemi, podporou a zárukou, jako zařízení zcela nová.



1000BASE-SX multi-mode transceiver, dosah 1km


Upozornění: Cena veškerých CISCO produktů se týká pouze aktuálních skladových zásob!! Pokud máte zájem o zboží, které není aktuálně skladem,
prosím, kontaktujte svého obchodníka. Cenovou nabídku Vám rád připraví.




Technické specifikace:































Provedení Multi-mode fiber (MMF)
Kabeláž 1000BASE-SX
Typ konektoru LC
Vlnová délka 850 nm
Rychlost přenosu 1 Gbps
Maximální vzdálenost 1 km
Rozměry 13.4 x 8.5 x 55.7 mm
Hmotnost 75 g


Stránky produktu:
target="_blank">https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/gigabit-ethernet-gbic-sfp-modules/product_data_sheet0900aecd8033f885.html


Seznam kompatibility:
target="_blank">https://tmgmatrix.cisco.com/home.

Typ příslušenství: Mini-GBIC (SFP) moduly
Aktuální cena produktu je2939Kč  s dph
Váš e-mail